Atribuită Cumpărare directă

Servicii de mentenanta pentru sistemele de curenti slabi si automatizare SCADA -8 locatii

Număr anunț
DA32434028
Autoritate contractantă
Compania de Apa Oltenia SA (CUI RO11400673)
Furnizor / câștigător
SECURITY SERVICE INSTALL S.R.L. (CUI 40634295)
Cod CPV
50330000-7 · Servicii de intretinere a echipamentului de telecomunicatii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
93.600 RON
Valoare atribuită
93.600 RON
Data publicării
25.01.2023 00:00
Data finalizării
26.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

93.600 RON

din 93.600 RON estimat