Atribuită Cumpărare directă

TRANSPORT PERSONAL SPF NADLAC

Număr anunț
DA32434784
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL AL POLITIEI DE FRONTIERA ORADEA (CUI 4208528)
Furnizor / câștigător
MILO 2002 S.R.L. (CUI 14569414)
Cod CPV
60130000-8 · Servicii de transport rutier specializat de pasageri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
83.500 RON
Valoare atribuită
83.500 RON
Data publicării
26.01.2023 00:00
Data finalizării
27.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

83.500 RON

din 83.500 RON estimat