Atribuită Cumpărare directă

BRIT Care Adult Medium Breed, M, Miel cu Orez, hrană uscată câini, 12kg

Număr anunț
DA32437905
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situaţii de Urgenţă "Ţara Bârsei" al judeţului Braşov (CUI 4317541)
Furnizor / câștigător
YOUR STUFF SRL (CUI 28141905)
Cod CPV
15713000-9 · Hrana pentru animale de companie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.577,84 RON
Valoare atribuită
1.577,84 RON
Data publicării
26.01.2023 00:00
Data finalizării
27.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.577,84 RON

din 1.577,84 RON estimat