Atribuită Cumpărare directă

Consumabile pentru tehnică de calcul

Număr anunț
DA32438499
Autoritate contractantă
JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.285,61 RON
Valoare atribuită
5.285,61 RON
Data publicării
26.01.2023 00:00
Data finalizării
30.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.285,61 RON

din 5.285,61 RON estimat