Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE PUBLICA DE Servicii de colectare, transport si eliminare deseuri medicale 12 luni

Număr anunț
DA32438670
Autoritate contractantă
Camin Batrani ''Sf. Imp. Constantin si Elena'' Iasi (CUI 4981220)
Furnizor / câștigător
STERICYCLE ROMANIA S.R.L. (CUI 15071999)
Cod CPV
90524100-7 · Servicii de colectare a deseurilor spitalicesti (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.320 RON
Valoare atribuită
4.320 RON
Data publicării
26.01.2023 00:00
Data finalizării
27.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.320 RON

din 4.320 RON estimat