Atribuită Cumpărare directă

Rechizite Birotica,Hartie,Dosare,Plicuri

Număr anunț
DA32439604
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "GEORGETA J. CANCICOV" PARINCEA (CUI 23104566)
Furnizor / câștigător
SILGETY SRL (CUI 13566711)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.510,60 RON
Valoare atribuită
1.510,60 RON
Data publicării
26.01.2023 00:00
Data finalizării
27.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.510,60 RON

din 1.510,60 RON estimat