Atribuită Cumpărare directă

Tablou electric

Număr anunț
DA32440758
Autoritate contractantă
COMUNA MOVILITA (CUI 4350700)
Furnizor / câștigător
AMITECH IMPEX SRL (CUI 13318473)
Cod CPV
31214500-4 · Tablouri electrice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.518 RON
Valoare atribuită
4.518 RON
Data publicării
26.01.2023 00:00
Data finalizării
30.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.518 RON

din 4.518 RON estimat