Atribuită Cumpărare directă

Ulei hidraulic OP 46

Număr anunț
DA32441165
Autoritate contractantă
Primaria orasului Uricani (CUI 4634647)
Furnizor / câștigător
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
Cod CPV
24951100-6 · Lubrifianti (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
767,76 RON
Valoare atribuită
767,76 RON
Data publicării
26.01.2023 00:00
Data finalizării
27.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

767,76 RON

din 767,76 RON estimat