Atribuită Cumpărare directă

Scaun FIX Office pt. vizitator/conferinta, stofa diverse culori: albastru/negru/gri/crem/rosu, etc.

Număr anunț
DA32442987
Autoritate contractantă
APA CANAL S.A. (CUI RO16914128)
Furnizor / câștigător
ROINTERMED OFFICE SRL (CUI 25582974)
Cod CPV
39111000-3 · Scaune (locuri) (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
378,15 RON
Valoare atribuită
378,15 RON
Data publicării
26.01.2023 00:00
Data finalizării
30.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

378,15 RON

din 378,15 RON estimat