Atribuită Cumpărare directă

TABLA MAGNETICA ALBA FRANKEN CU RAMA DIN ALUMINIU 100x150cm SI TAVITA PENTRU MARKERE

Număr anunț
DA32443027
Autoritate contractantă
APA CANAL S.A. (CUI RO16914128)
Furnizor / câștigător
ROINTERMED OFFICE SRL (CUI 25582974)
Cod CPV
30195900-1 · Table de scris albe si table magnetice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
504,20 RON
Valoare atribuită
504,20 RON
Data publicării
26.01.2023 00:00
Data finalizării
30.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

504,20 RON

din 504,20 RON estimat