Atribuită Cumpărare directă

Noptiere pt. birou

Număr anunț
DA32443191
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC "Sfantul Dimitrie" Targu Neamt (CUI 2614341)
Furnizor / câștigător
VINTEA TOMITEX (CUI 2861503)
Cod CPV
39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
588,22 RON
Valoare atribuită
588,22 RON
Data publicării
26.01.2023 00:00
Data finalizării
31.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

588,22 RON

din 588,22 RON estimat