Atribuită Cumpărare directă

Papelino Hartie igienica 2str. 10role/set

Număr anunț
DA32443219
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta "Prof. Dr. Nicolae Oblu" Iasi (CUI 4540810)
Furnizor / câștigător
GLOBAL PLAST INVEST S.R.L. (CUI 26553055)
Cod CPV
33761000-2 · Hartie igienica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
113,25 RON
Valoare atribuită
113,25 RON
Data publicării
26.01.2023 00:00
Data finalizării
27.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

113,25 RON

din 113,25 RON estimat