Atribuită Cumpărare directă

Espressor automat SAECO GranAroma Deluxe SM6685/00, 1.8l, 15 bar, 1500W, argintiu-negru

Număr anunț
DA32443229
Autoritate contractantă
Institutul Cultural Roman (CUI 15726657)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39711310-5 · Filtre de cafea electrice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.613,36 RON
Valoare atribuită
3.613,36 RON
Data publicării
26.01.2023 00:00
Data finalizării
27.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.613,36 RON

din 3.613,36 RON estimat