Atribuită Cumpărare directă

Achizitie produse intretinere

Număr anunț
DA32443544
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC ,,CONSTANTIN BRATESCU,, (CUI 4515719)
Furnizor / câștigător
IMP EXPERT BUSINESS SRL (CUI 30024753)
Cod CPV
44511300-8 · Sapaligi, tarnacoape, sape, greble si greble de plaja (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
367,32 RON
Valoare atribuită
367,32 RON
Data publicării
26.01.2023 00:00
Data finalizării
27.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

367,32 RON

din 367,32 RON estimat