Atribuită
Cumpărare directă
Apple Lightning to SD Card Camera Reader white
- Număr anunț
- DA32443867
- Autoritate contractantă
- CANCELARIA PRIM-MINISTRULUI (CUI 46414469)
- Furnizor / câștigător
- ITG ONLINE SRL (CUI 34198965)
- Cod CPV
- 32351000-8 · Accesorii pentru echipament audio si video (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 142,02 RON
- Valoare atribuită
- 142,02 RON
- Data publicării
- 26.01.2023 00:00
- Data finalizării
- 27.01.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.