Atribuită Cumpărare directă

Normix 200mg-cpr.film x 36-Alfasigma S.p.A. RIFAXIMINUM

Număr anunț
DA32446630
Autoritate contractantă
Spital Municipal Vulcan (CUI 4469019)
Furnizor / câștigător
DONA. LOGISTICA S.A. (CUI 33358111)
Cod CPV
33610000-9 · Medicamente pentru tractul digestiv si metabolism (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
379,80 RON
Valoare atribuită
379,80 RON
Data publicării
27.01.2023 00:00
Data finalizării
30.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

379,80 RON

din 379,80 RON estimat