Atribuită Cumpărare directă

Servicii de dezapezire in Comuna Stanceni

Număr anunț
DA32447086
Autoritate contractantă
Comuna Stanceni (Consiliul local Stanceni) (CUI 4591430)
Furnizor / câștigător
MATE DIADOR S.R.L. (CUI 43383619)
Cod CPV
90620000-9 · Servicii de deszapezire (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.500 RON
Valoare atribuită
17.500 RON
Data publicării
27.01.2023 00:00
Data finalizării
28.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.500 RON

din 17.500 RON estimat