Atribuită
Cumpărare directă
Manseta NIBP DURA-CUF adult, marime M, reutilizabila
- Număr anunț
- DA32448350
- Autoritate contractantă
- Institutul de Urgenta pentru Boli Cardiovasculare "Prof. Dr. C.C. Iliescu
- Furnizor / câștigător
- GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL (CUI 12924986)
- Cod CPV
- 19000000-6 · Produse din piele, materiale textile, din plastic si din cauciuc (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.044 RON
- Valoare atribuită
- 2.044 RON
- Data publicării
- 27.01.2023 00:00
- Data finalizării
- 31.01.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.