Atribuită Cumpărare directă

LEN - APARAT FOTO

Număr anunț
DA32449374
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Veniamin Costachi" Sinesti (CUI 17169447)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
38651000-3 · Aparate de fotografiat (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
672,10 RON
Valoare atribuită
672,10 RON
Data publicării
27.01.2023 00:00
Data finalizării
30.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

672,10 RON

din 672,10 RON estimat