Atribuită Cumpărare directă

Maleat de Ergometrina 0.2mg/ml x 5 - Zentiva ERGOMETRINUM

Număr anunț
DA32449597
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF. APOSTOL ANDREI (CUI 4301103)
Furnizor / câștigător
DONA. LOGISTICA S.A. (CUI 33358111)
Cod CPV
33692500-2 · Solutii injectabile (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.160 RON
Valoare atribuită
3.160 RON
Data publicării
27.01.2023 00:00
Data finalizării
30.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.160 RON

din 3.160 RON estimat