Atribuită Cumpărare directă

Furnizare produse (polistiren, burghiu)

Număr anunț
DA32450412
Autoritate contractantă
Algorithm Residential S3 Srl (CUI 37409960)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
44111520-2 · Materiale de izolatie termica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.173,52 RON
Valoare atribuită
2.173,52 RON
Data publicării
27.01.2023 00:00
Data finalizării
30.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.173,52 RON

din 2.173,52 RON estimat