Atribuită
Cumpărare directă
Standard mixture of mineral oils, 500 mg/l mineral oil and 500 mg/l diesel in acetone
- Număr anunț
- DA32450414
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA "ARIES" S.A. (CUI RO20330054)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 755,17 RON
- Valoare atribuită
- 755,17 RON
- Data publicării
- 27.01.2023 00:00
- Data finalizării
- 30.01.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.