Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare abonament aplicatie de gestionare dosare de instanta si termene aferente.

Număr anunț
DA32450634
Autoritate contractantă
Ministerul Agriculturii si Dezvoltarii Rurale (CUI 4221187)
Furnizor / câștigător
CENTRUL TERITORIAL DE CALCUL ELECTRONIC SA (CUI 2040729)
Cod CPV
64216200-5 · Servicii de informare electronica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.350 RON
Valoare atribuită
20.350 RON
Data publicării
27.01.2023 00:00
Data finalizării
31.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.350 RON

din 20.350 RON estimat