Atribuită Cumpărare directă

Alimentator laptop Toshiba, Adaptor internet TP-Link USB 3.0 1Gb, SSD 480 GB Kingston, 2.5

Număr anunț
DA32451045
Autoritate contractantă
SC GOSPODARIRE URBANA SRL (CUI 27413181)
Furnizor / câștigător
EUROTER DISTRIBUTION SRL (CUI 14406638)
Cod CPV
30237100-0 · Piese pentru computere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
409,24 RON
Valoare atribuită
409,24 RON
Data publicării
27.01.2023 00:00
Data finalizării
30.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

409,24 RON

din 409,24 RON estimat