Atribuită Cumpărare directă

Achizitie geam termopan inclusiv montaj si reglaj la CSS M. SADOVEANU

Număr anunț
DA32451320
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Iasi (CUI 9899076)
Furnizor / câștigător
ART CONSTRUCT SRL (CUI 37389129)
Cod CPV
44221000-5 · Ferestre, usi si articole conexe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.581,12 RON
Valoare atribuită
1.581,12 RON
Data publicării
27.01.2023 00:00
Data finalizării
30.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.581,12 RON

din 1.581,12 RON estimat