Atribuită Cumpărare directă

Smecta 3g/pl pulb.susp.orala x 10 pl / DIOSMECTITA

Număr anunț
DA32452223
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE CLUJ (CUI 4485715)
Furnizor / câștigător
SPINEX FARM SRL (CUI 30593643)
Cod CPV
33610000-9 · Medicamente pentru tractul digestiv si metabolism (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
192,80 RON
Valoare atribuită
192,80 RON
Data publicării
27.01.2023 00:00
Data finalizării
30.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

192,80 RON

din 192,80 RON estimat