Atribuită Cumpărare directă

PIESE AUTO

Număr anunț
DA32452393
Autoritate contractantă
COMUNA PANACI (PRIMARIA PANACI) (CUI 4326892)
Furnizor / câștigător
LITTLE STAR SRL (CUI 18480017)
Cod CPV
34322100-1 · Echipamente de frana (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.085,12 RON
Valoare atribuită
1.085,12 RON
Data publicării
27.01.2023 00:00
Data finalizării
30.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.085,12 RON

din 1.085,12 RON estimat