Atribuită
Cumpărare directă
Evaluare psihologica muncii si organizational
- Număr anunț
- DA32452658
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA GENERAL NICOLAE SOVA PODURI (CUI 29117441)
- Furnizor / câștigător
- Cabinet Individual de Psihologie (CUI 26808752)
- Cod CPV
- 85000000-9 · Servicii de sanatate si servicii de asistenta sociala (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.680 RON
- Valoare atribuită
- 1.680 RON
- Data publicării
- 27.01.2023 00:00
- Data finalizării
- 28.01.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.