Atribuită Cumpărare directă

Servicii de colectare, de transport si de eliminare finala deseuri medicale

Număr anunț
DA32452735
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Nr.6 (CUI 29013874)
Furnizor / câștigător
BIO HAZARD SRL (CUI 18538054)
Cod CPV
90524400-0 · Servicii de colectare, de transport si de eliminare a deseurilor spitalicesti (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.008,36 RON
Valoare atribuită
1.008,36 RON
Data publicării
27.01.2023 00:00
Data finalizării
30.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.008,36 RON

din 1.008,36 RON estimat