Atribuită Cumpărare directă

Constatare defectiuni si caracteristici CTA-uri Trox si VTS/CTA TROX- CTA VTS

Număr anunț
DA32453063
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DEVA (CUI 4374385)
Furnizor / câștigător
HVAC & R CONSULTING S.R.L. (CUI 17811180)
Cod CPV
71356200-0 · Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.250 RON
Valoare atribuită
5.250 RON
Data publicării
29.01.2023 00:00
Data finalizării
31.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.250 RON

din 5.250 RON estimat