Atribuită Cumpărare directă

Pachet articole de birou CAPSATOR -BANDA ADEZIVA -TONER

Număr anunț
DA32453114
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Galati (CUI 7465720)
Furnizor / câștigător
ROVAL PRINT SRL (CUI 14476846)
Cod CPV
30197320-5 · Capsatoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.299,74 RON
Valoare atribuită
1.299,74 RON
Data publicării
29.01.2023 00:00
Data finalizării
30.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.299,74 RON

din 1.299,74 RON estimat