Atribuită Cumpărare directă

Subansamblu de camera amestec si nebulizer pentru spectrofotometrul cu absorbtie Zeenit 700

Număr anunț
DA32453907
Autoritate contractantă
APASERV SATU MARE S.A. (CUI RO16844952)
Furnizor / câștigător
ANALYTIK-JENA-ROMANIA S.R.L. (CUI 11795620)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.920 RON
Valoare atribuită
23.920 RON
Data publicării
30.01.2023 00:00
Data finalizării
02.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.920 RON

din 23.920 RON estimat