Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de intreţinere si reparatii instalatii electrice
- Număr anunț
- DA32454173
- Autoritate contractantă
- Orasul Berbesti (Consiliul Local Berbesti) (CUI 2541355)
- Furnizor / câștigător
- FLORESCU D. EMILIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 33537214)
- Cod CPV
- 50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.400 RON
- Valoare atribuită
- 15.400 RON
- Data publicării
- 30.01.2023 00:00
- Data finalizării
- 31.01.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.