Atribuită Cumpărare directă

Fundal foto, bumbac, verde, 600 x 300 cm, Chroma Key -FB-DART

Număr anunț
DA32455533
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
Furnizor / câștigător
SOFTROM GRUP SRL (CUI 16065251)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.634,45 RON
Valoare atribuită
3.634,45 RON
Data publicării
30.01.2023 00:00
Data finalizării
31.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.634,45 RON

din 3.634,45 RON estimat