Atribuită Cumpărare directă

Pachet servicii postale si de curierat

Număr anunț
DA32458488
Autoritate contractantă
Agentia Nationala pentru Arii Naturale Protejate (CUI 37423654)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
Cod CPV
64100000-7 · Servicii postale si de curierat (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.983,19 RON
Valoare atribuită
7.983,19 RON
Data publicării
30.01.2023 00:00
Data finalizării
03.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.983,19 RON

din 7.983,19 RON estimat