Atribuită Cumpărare directă

varza alba

Număr anunț
DA32460477
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic "Prof.Dr.Th.Burghele (CUI 4283538)
Furnizor / câștigător
GHITA GH.VASILE ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ (CUI 24085454)
Cod CPV
03221410-3 · Varza alba (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.448,40 RON
Valoare atribuită
4.448,40 RON
Data publicării
30.01.2023 00:00
Data finalizării
31.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.448,40 RON

din 4.448,40 RON estimat