Atribuită Cumpărare directă

SET CERNEALA ORIGINALA EPSON T6641 T6642 T6643 T6644+Flacon Epson T6641 original Black

Număr anunț
DA32460478
Autoritate contractantă
Compania de Apa Oltenia SA (CUI RO11400673)
Furnizor / câștigător
CAPA TECH S.R.L. (CUI 16047484)
Cod CPV
30192112-9 · Cerneala pentru imprimante (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
245 RON
Valoare atribuită
245 RON
Data publicării
30.01.2023 00:00
Data finalizării
31.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

245 RON

din 245 RON estimat