Atribuită Cumpărare directă

Consultanță pentru conformarea cu legislația de protecție a datelor cu caracter personal/GDPR

Număr anunț
DA32462127
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PIATRA NEAMT (CUI 2613362)
Furnizor / câștigător
O.D.P.F. CONSULT S.R.L. (CUI 39413223)
Cod CPV
79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.000 RON
Valoare atribuită
14.000 RON
Data publicării
30.01.2023 00:00
Data finalizării
31.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.000 RON

din 14.000 RON estimat