Atribuită Cumpărare directă

PULPE DE PUI INFERIOARE CONGELATE, PIEPT DE PUI FILE CONGELAT

Număr anunț
DA32462392
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE SATU MARE (CUI 3897530)
Furnizor / câștigător
ONCOS TRANSILVANIA SRL (CUI 36001120)
Cod CPV
15112130-6 · Carne de pui (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.435 RON
Valoare atribuită
7.435 RON
Data publicării
30.01.2023 00:00
Data finalizării
31.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.435 RON

din 7.435 RON estimat