Atribuită Cumpărare directă

Otoscop HEINE MINI 3000 FO LED cu incarcator MINI NT

Număr anunț
DA32462885
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SIBIU (CUI 4240898)
Furnizor / câștigător
MEDICAL CORP SRL (CUI 10770287)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.735 RON
Valoare atribuită
3.735 RON
Data publicării
30.01.2023 00:00
Data finalizării
31.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.735 RON

din 3.735 RON estimat