Atribuită Cumpărare directă

AMESTEC LEGUME CONGELATE PENTRU SUPA

Număr anunț
DA32463609
Autoritate contractantă
GRADINITA NR. 68 (CUI 35038830)
Furnizor / câștigător
TOTAL TOP GLOBAL SRL (CUI 15957120)
Cod CPV
15331170-9 · Legume congelate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
148,64 RON
Valoare atribuită
148,64 RON
Data publicării
30.01.2023 00:00
Data finalizării
31.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

148,64 RON

din 148,64 RON estimat