Atribuită Cumpărare directă

Serviciu de asigurare obligatorie RCA conform Anunț Publicitar ADV1341249 din data 26.01 I.J.J.Neamț

Număr anunț
DA32463671
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Jandarmi Judetean Neamt (CUI 13598012)
Furnizor / câștigător
RITTER.RO - BROKER DE ASIGURARE S.R.L. (CUI 26782334)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.978,59 RON
Valoare atribuită
14.978,59 RON
Data publicării
30.01.2023 00:00
Data finalizării
31.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.978,59 RON

din 14.978,59 RON estimat