Atribuită Cumpărare directă

Producere si difuzare: stire informativa

Număr anunț
DA32463846
Autoritate contractantă
SOCIETATEA ROMÂNA DE TELEVIZIUNE (CUI 8468440)
Furnizor / câștigător
CURUCLI SORIN-MARIUS (CUI 43517818)
Cod CPV
92221000-6 · Servicii de productie de televiziune (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.540 RON
Valoare atribuită
12.540 RON
Data publicării
30.01.2023 00:00
Data finalizării
01.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.540 RON

din 12.540 RON estimat