Atribuită Cumpărare directă

CABLU SEMNALIZARE CSYY-F 19X1.5 MMP; CABLU SEMNALIZARE CSYY-F 5X1.5 MMP

Număr anunț
DA32470642
Autoritate contractantă
COMPANIA MUNICIPALA MANAGEMENTUL TRAFICULUI BUCURESTI SA (CUI 37832101)
Furnizor / câștigător
CELAROM POWER AND TOOLS SRL (CUI 31693187)
Cod CPV
31224400-6 · Cabluri de conectare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
52.694,51 RON
Valoare atribuită
52.694,51 RON
Data publicării
31.01.2023 00:00
Data finalizării
01.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

52.694,51 RON

din 52.694,51 RON estimat