Atribuită
Cumpărare directă
iHunt Light Titan 1000 - Lanterna cu acumulator incorporat, 10 W
- Număr anunț
- DA32472194
- Autoritate contractantă
- APASERV SATU MARE S.A. (CUI RO16844952)
- Furnizor / câștigător
- WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
- Cod CPV
- 31521000-4 · Lampi (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 215,12 RON
- Valoare atribuită
- 215,12 RON
- Data publicării
- 31.01.2023 00:00
- Data finalizării
- 01.02.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.