Atribuită Cumpărare directă

VOPSEA LAVABILA DE INTERIOR, ALB

Număr anunț
DA32472493
Autoritate contractantă
RAJA S.A CONSTANTA (CUI 1890420)
Furnizor / câștigător
ELMECO COMPANY 98 SRL (CUI 10638520)
Cod CPV
44111400-5 · Vopsele si materiale de acoperire a peretilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.757,50 RON
Valoare atribuită
3.757,50 RON
Data publicării
31.01.2023 00:00
Data finalizării
01.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.757,50 RON

din 3.757,50 RON estimat