Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de creare, gazduire si administrare conturi de e-mail
- Număr anunț
- DA32472645
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA JUDETEANA TIMIS (CUI 11292024)
- Furnizor / câștigător
- BLUE SOFT SRL (CUI 15555514)
- Cod CPV
- 72412000-1 · Furnizori de servicii de posta electronica (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.000 RON
- Data publicării
- 31.01.2023 00:00
- Data finalizării
- 01.02.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.