Atribuită
Cumpărare directă
Tableta Lenovo Tab P11 Plus TB-J616X 11 inch 2K Helio G90T 2.0GHz Octa Core 6GB RAM 128GB flash 4G A
- Număr anunț
- DA32472648
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA PENTRU ZOOTEHNIE "PROF. DR. G.K. CONSTANTINESCU (CUI 4283511)
- Furnizor / câștigător
- ITG ONLINE SRL (CUI 34198965)
- Cod CPV
- 30213200-7 · Tablet PC (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.657,13 RON
- Valoare atribuită
- 1.657,13 RON
- Data publicării
- 31.01.2023 00:00
- Data finalizării
- 01.02.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.