Atribuită Cumpărare directă

Kit pentru semnatura electronica cu valabilitate 3 ani

Număr anunț
DA32473566
Autoritate contractantă
COMUNA BALILESTI (CUI 4122124)
Furnizor / câștigător
CERTSIGN SA (CUI 18288250)
Cod CPV
79132100-9 · Servicii de certificare a semnaturii electronice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.400 RON
Valoare atribuită
8.400 RON
Data publicării
31.01.2023 00:00
Data finalizării
01.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.400 RON

din 8.400 RON estimat