Atribuită Cumpărare directă

Diverse articole

Număr anunț
DA32473948
Autoritate contractantă
SCOALA PROFESIONALA POIANA TURDA (CUI 18012652)
Furnizor / câștigător
AGROLIV SRL (CUI 6761027)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
431,26 RON
Valoare atribuită
431,26 RON
Data publicării
31.01.2023 00:00
Data finalizării
02.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

431,26 RON

din 431,26 RON estimat